| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

imi puteti spune niste intamplari ciudate de-ale voaste sau povesti de groaza( reale daca se poate)? fundita

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu stiu daca era in capul meu sau nu, dar mi s-a intamplat odata sa ma trezesc din somn si sa aud pași care se tarasca pe covor, gen mersul unui zombi... eram foarte speriata, se auzea foarte clar dar nu m-a atins sau ceva doar se apropiau incet spre patul meu. Se auzeau mai ales cand ma gandeam la ei... S-au odata m-am uitat la un film cu iluminati si m-a marcat intr-un fel apoi nu am putut sa dorm toata noaptea, mi-am simtit corpul paralizat de frica, tremuram de frica. Parca am auzit o respiratie la urechea mea.happy cand esti paranoic, poate lua imaginatia viata.

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru AtateaConditii):

Stiu exact despre ce vorbeti, obisnuiam sa ma uit noaptea (vinerea) la fenomene stranii pe discovery si dupa aceea toata noaptea stateam cu frica, saream din pat la cel mai mic fosnet si simteam ca sunt privita laughing)) sunt fricoasa de fel dar imi place sa ma uit la filme horror si sa citesc povesti de groaza happy

| AtateaConditii a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Esti exact ca minelaughing si eu ma uitam la fenomene stranii...