| GummyBear654 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste idei de proiecte pentru panourile de la scoala sau referate poze etc. Cel mai interesant raspuns primeste funda...happy

1 răspuns:
| kittyroxy_3562 a răspuns:

Nu stiu desene, picturi, mape, proiecte in powerpoint scoase la imprimanta, colaje, flori artificiale, fotografi co excursile in care au fost mai multe clase din scoala, poze, origami sau jucarii din plastelina care se intaresc repede si lipite cu pioneze sau aracet cam atat stiu ster ca te ajuta cat de cat! happy happy happy happy.