| EllaBååå a întrebat:

BUNA.imi spuneti va rog ce fel de caiet imi trebuie la cultura civica, chimie.
va multumesc

Răspuns Câştigător
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Sa incepem: cultura civica-vei avea nevoie de un caiet mic de romana, iar la chimie-un caiet stundetesc de mate...treci in clasa a7-a nu? ma bucur ca te-am ajutat un an cat mai bun la scoala asta diabolicalaughing

7 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

La civica iti trebuie de romana, si chimie caiet mare de mate

| xCatastrophe a răspuns:

La cultura civica iti trebuie caiet normal de romana si la chimie caiet studentesc de mate

| TrendyHedgehog a răspuns:

La civica iti trebuie un caiet mic sau mare(nu conteaza) de romana si la chimie un caiet de mate mare

| Claudiw a răspuns:

Bună. La cultura civică iţi trebuie un caiet de română şi la chimie unul de matematică.

| luly16 a răspuns:

La chimie trebuie mare studentesc si la civica de romina... funda

| IAmWeasel a răspuns:

La cultura civica iti trebuie caiet normal de romanabig grin si la chimie caiet studentesc de mate. Funda?

| EllaBååå explică:

Va mulumesc la toti. daca as putea v-as da la toti fundita