| edaeda12 a întrebat:

De ce caiet am nevoie la chimie si la civica?

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

La chimie iti va trebui 2 caiete(de romana si de mate) si la civica de romana...cel putin asa am avut eu happy bft

| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

La chimie de mate. iar la civica de romana happy

| PatyKan a răspuns:

De matematica la chimie si dictando la civica

| Roxana6277 a răspuns:

La civica sigur caiet dictando dar la chimie nu stiu sigur. Eu mi-am pus dictando caci nu cred ca o sa facem operatii prea multe si calcule (eu trec in a VII-a). Dar depinde cum spune proful sau profa ta. Lasa-ti doua caiete unu de mate si unu dictando pentru chimie si vezi in functie de ce zice profa.