| DiyanAndorea a întrebat:

Am nevoie sa îmi spună cineva ce caiet îmi trebuie la chimie si la civica?

Răspuns Câştigător
| YoannaYoanne22 a răspuns:

La chimie iti trebuie caiet de matematica, iar la civica dictando(unii profesorii iti pot da voie sa scrii si pe alte tipuri de caiete, dar cel mai sigur e dictando).

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La Chimie ai nevoie de caiete cu pătrăţele ( 48-60 de file ), iar la Educaţie Civică de caiete cu linii/dictando.

Toate cele bune.

| DiyanAndorea explică:

Primul raspuns bun, primește funda!

| DiyanAndorea explică:

Aștept răspunsuri mai clare

| nustiumatematica a răspuns:

Eu la civica am scris pe dictando si la chimie pe cel de mate(acele caiete mici)
si nu mi-a zis nimeni nimic