| anonim_4396 a întrebat:

Sall.TPU.am si eu o intrebare pentru cei care stiu sau care au trecut a 8 a.
in a 7 a ce caiet va trebuit la chimie? dar la cultura civica?
ast rasp. cel mai bun rasp primeste funda.winking

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

La chimie caiet mic de matematica, iar la civica caiet mic de romana, acum depinde de profesori daca iti vor cere studentesc.

2 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Depinde de profesor. De exemplu, profesoara mea de chimie ne-a cerut orice tip de caiet. Iar la civica de romana, nu a specificat mare/mic thinking fiecare dupa preferintele lui.happy

| sillvana a răspuns:

Si eu la fel ca andreea