| Idk007 a întrebat:

ma gandeam si eu sa'mi fac niste haine.happycreeati de ale mele, le am oarecum cu desenul.si pentru asta am le dispozitie cateva tricouri si maieuri care mi'au ramas mici si sunt dragute.nu le'as aruncalaughing

Ceva >ideei?:poze daca se poate.cum as putea sa'mi creez ceva >dragut?:

>FunDa!big grin

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Eu chiar mi-am facut un obicei din asta si imi place la nebunie s acreez de multe ori prietenii ma intreaba vaii.dar unde ai gasit din asta ca eu am cautat ...incearca ca la maieuri sa cumperi dantela apoi sa o atasezi pe el deoarece se poarta dantele...sau punele fundite (sunt in trend) eu de obicei daca vreau sa desenez pe tricouri desenez in creion un desen care imi place mie il gasesc pe net ( dar trebuie s ate pricepi bine la desen) si apoi ii dai contur cu o pensula subtire si oja neagra si apoi il colorezi cu oja de ce culoare vrei tuwinking

2 răspunsuri:
| PandaisHere a răspuns:

Incearca mesaje gen ironice cred ca (ex Why is everybody looking at me?)

| popsval a răspuns:

Poti sa le scrii-pictezi-desenezi cu creioane speciale de scris pe tesaturi, sau cu pensule daca te pricepi mai bine si gasesti si culori la magazinele de specialitate, sau le poti accesoriza cu diverse brose cum poti gasi si aici: http://valentinahandmade.wordpress.com/