| crooxel a întrebat:

mi-am cumparat recent o panza pentru pictura de 40x40 cm si nu stiu ce as putea sa pictez pe ea(nu prea vreau sa pictez flori sau ceva abstract). si... pictura asta vreau sa i'o fac cadou mamei mele.
aveti ceva idei?
sa puneti si poze big grin
dau FUNDA la cel mai folositor raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| Gumițăă a răspuns:

Buna Sunt Mina! Cred ca ar trebui sa pictezi ce ii place ei cel mai mult sau exemple: o corabie pe mare, peisaje, doua maini tinand o inima( inseamna dragostea care ti-o poarta) mai poti sa surprinzi intr-un desen caracteristicile ei si sa le pui sub forma unui simbol. Sper sa iti fi fost de folos. La revedere!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce sa n-o pictezi pe mama ta, cred ca i-ar placea portretul. Succes si numai bine!