| IAmTheDesteny a întrebat:

As dori sa ii fac mamei mele de ziua ei o pictura in ulei, insa nu stiu ce. Imi puteti da ceva idei? dar sa nu fie peisaj sau ceva foarte complicat. ( daca ati putea sa imi trimiteti link-ul unei fotografii pe care sa o pictez. prima oara m-am gandit la o colivie neagra cu o pasare care iese din ea )

3 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Ar trebuii/putea sa ii faci un portret. Ceea ce vrei tu sa ii faci nu reprezinta nimic pentru ziua ei. Trebuie ceva semnificativ.

| TheoryOfHarmony a răspuns:

De ce nu ii faci un portret? Sau o poza cu tine si ea! Cred ca s-ar bucura mult mai mult decat daca i-ai face o pictura cu o imagine oarecare.

| IAmTheDesteny explică:

Am uitat sa mentionez ca nu stiu sa pictez portrete si nu e neaparat ceva semnificativ