| andrei27 a întrebat:

nu de multa vreme am descoperit ca am o pasiune mare pentru desen grafic, imi place sa desenez dupa model,(poze, obiecte, peisaje, e. t. c). Intrebarea mea este are rost sa mai continu sau sa ma las de desenat?, am sa atasez si o poza cu un desen facut de mine, astept pareri si sfaturi din partea cunoscatorilor. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| valyalexia a răspuns:

Asta poti sa o lasi mai deoparte sa o faci ca un hobiu in timpul liber ca nu sunt recunoscute valorile desenate sau pictate decat dupa multi ani cum a fost si picasso abia dupa moartea lui s-au recunoscut valorile picturilor sale. acum ramane la atitudinea ta. succes

4 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Mda, raspunsul cel mai agramat si imbecil a fost premiat. Nu stiu cat de bine desenezi, dar ai clar un sistem de valori mai ciudat. Are dreptate ela, vorbeste cu un profesor.

| elly83 a răspuns:

Daca intr-adevar este o pasiune si ai TALENT de ce sa te lasi? si in viitor daca nu esti sigur ca din aceasta meserie iti vei castiga painea, poti alege alta meserie si aceasta arta o poti transforma intr-un hobby.Succes!

| ananasmaria a răspuns:

Pai eu stiu sa desenez foarte bine...si daca tu chiar crezi ca ai talent nu te lasa incearca sa iei o carte de desen si citeste imformeazate si apoi asterne pe foaie ideile tale!

| andrei27 explică:

Stie cineva cum postez pe acest site niste fotogarfii sau daca se poate? ...as vrea sa pun cateva desene de-a le mele.