| PureMadnesS a întrebat:

Salutare am de facut la bio un desen cu cealalta fata a calculatorului adica nea aratat profa un model era o fata la calc si era desenat monitorul si o sperietoare asa ca moartealaughing monitorul era corpul ei si avea restul desenat ...va dati voi seama alte teme sau niste linkuri cu poze pe internet pls dau funda:X!

1 răspuns:
| Pitika_5185 a răspuns:

Un clovn... care rade cu gura pana la urechi :) sau o masca de clovn :>

uite niste linkuri de unde te poti inspira

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau un clovn tot asa care rade si are langa el o pancarda pe care scrie "BOO" :)))) Bafta