| ktc25 a întrebat:

As avea o intrebare! Vreau sa prepar acasa un Latte Macchiato! M-am uitat si pe youtube si pe google am dat cautare la modul de preparare. Am vazut dar mie nu-mi iese in cele 2 culori. Tot timpul cand torn cafeaua peste spuma de lapte se amesteca cu laptele si capata doar o singura culoare. Intrebarea mea este, Cum fac sa imi iasa in doua culori? Care e secretul? Dau funda pentru un raspuns concret!

3 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Nu cred ca-ti iese fara aparat e mult prea complicat

Răspuns utilizator avertizat
| Kr5 a răspuns:

Http://www.bucataras.ro/retete/latte-macchiato-fara-aparat-28878.html sper sa te ajute este destul de explicit