| Sanda_Diana_1990 a întrebat:

Ma adresez voua pentru ca nu reusesc sa gasesc o informartie.Am cumparat de la un magazin cu obiecte second hand un set de carti de tarot scrie:'Tarot de luxe 78 cartes B.P Grimaud' au si un certificat inauntru.Toate cele 78 de carti si ambalajul sunt intr o stare foarte buna.Sunt curioasa din ce an sunt si daca au vreo valoare pentru colectionari.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Din pacate nu am auzit de nimeni sa colectioneze carti de tarot dar daca tie iti plac sau te pasioneaza poti incepe tu o colectie. Oricum nu tot ce este vechi este si valoros

| Sanda_Diana_1990 explică (pentru Pardelian):

Am vazut ca sunt pe ebay si cu 30 de euro si cu 20laughing Credeam ca au vre o valoare.