| Anonime a întrebat:

Stie cineva cum se scoate pasta corectoare de pe ceva din plastic?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cu acetona sau cu dizolvant pentru lichid corector.

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu stiu ce fel de plastic, dar cred ca cel mai sigur e cu spirt.

| foxi a răspuns:

Ce vrei sa intrebi?

| DakotaRoyse a răspuns:

Freci big grin laughing Cu ceva tare. Fara acetona. Spirtu' din cate stiu nu prea e bun.

| marya a răspuns:

Poti razui cu ceva din plastic(o linie) pasta corectoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun ca cu greu scoti pasta corectoare laughing
eu am dat pe piciorul de la scaunul de la birou acum vreo 3 ani thinking laughing si tot a mai ramas
bafta big grin

| andrada_8531 a răspuns:

Cu unghia laughing

| lolodropy a răspuns:

Pai. daca e pe plastic. pui la inmuiat in apa sau dai cu putina apa si dupa aceea o racai usor cu mana pana se ia tongue