| spanak3 a întrebat:

Cine stie cu ce se sterge pixul in afara de pasta corectoare?

9 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Cretătongue

| adryanb27 a răspuns:

Cum credeti ca se fac smecherii cu taloanele de masin aduse de dincolo? va zic eu: Pasta de pix se sterge cu lichid de frana! sper ca stiti ce e ala! pace bug

| adryanb27 a răspuns:

Cu Lichid de frana! ai grija cum il folosesti!

| adryanb27 a răspuns:

Nu stiu daca ai sa reusesti cu lichid d frana sa stergi nota din carnet, ca e greu d folosit asa p spatii mici. incearca sa faci 1 bat cu vata si pune lichid d frana! sper sa reusesti! sall

| Mihai_Andrei_Dan_1988 a răspuns (pentru adryanb27):

Salut adrian, esti a doua persoana de pe tot google.ro care stie despre treaba asta. ai putea sa-mi dai si mie mai multe detalii? ma intereseaza sa sterg un inscris facut cu pixul de pe un act. tu ziceai mai sus ceva cu un bat cu vata inmuiat (ce sincer imi cam da emotii sa nu-l mazgalesc) in lichid de frana, altul pe alt site zicea ceva de imersiunea actului in lichid de frana pentru 12 ore dupa care lasat in apa 12 ore si apoi la uscat (de asta mi-e cam frica sa nu deteriorez si restul inscrisurilor originale de pe act, tiparite). Am vazut ca esti familiarizat cu lumea samsarilor care modifica actele la masini asa ca daca stii mai multe detalii eventual la ce sa am grija, etc te rog sa-mi lasi si mie un raspuns sa nu fac dintr-un rau mic unul mare in necunostinta de cauza. Ms!

| roxpau a răspuns:

Incearca cu spirt

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banda corectoare.Tragi niste benzi pe scrisul unde ai gresit.

| spanak3 explică:

Nu e de gluma vreau sa-mi rectific niste note din carnetul de noote!