| animedrawy12 a întrebat:

Stiti si puteti sa imi spuneti de unde pot lua microsoft word 2000(fiindca asta il avem la scoala)sau 2003? fiindca am de facut o tema iar eu am microsoft word 2007 si nu gasesc aceleasi chestii. Dau funda din prima (daca rasp chiar m-a ajutat)

3 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Microsoft-Office-2003-SP3-923618_1365868.html de aici poti sa il descarci sigur si fara virusi... daca nu merge imi spui si iti uploadez linkul pe mediaupload.

| SindyR a răspuns (pentru SindyR):

Inceraca si asta: http://download.chip.eu/......13059.html asta trebuie sa mearga

| animedrawy12 explică (pentru SindyR):

Da da asta imi apara ca e viewer.nu reau viewer