| Robert2580 a întrebat:

Buna TPU acum cateva zile bunici mei au facut curatenie si au gasit o luneta functionala in stare perfecta pe care nu o pot gasi pe google. Pe luneta scie : "KARL KAHLES vorm.FRITSCH-PROKESCH WIEN VI." ma poate ajutacineva sa aflu ce valoare poate avea sau cand a fost fabricata? Dau funda cui imi da ceva informatii despre aceasta luneta.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Banuiesc ca nu ai cautat bine pe net.
Mai in partea de jos gasesti: http://www.photohistory.at/objektive1.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Search on Google.