| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.Stiti cumva niste activitati pentru scoala? Sau activitati pe care le-ati facut voi in scoala si au avut succes?

Răspuns Câştigător
| Mircea08 a răspuns:

Invata sa canti la un instrument muzical. Eu am invatat din generala si mi-a prins bine toata viata.
Mai bun decat muzica ar fi sa studiezi si SA INTELEGI Evanghelia, numai Evanghelia. Sa nu intrebi pe nimeni nimic, pentru ca lumea nu cunoaste Evanghelia. Urmareste de ce a fost nevoie de Noul Testament, diferenta mare intre testamente, faptul ca cei care sunt crestini nu au pacate si nici nu vor fi judecati. Cand o sa intelegi toate astea vei fi fericita in permanenta. Vei avea siguranta actiuniilor tale
SUCCES!

2 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Noi la scoala invatam, nu faceam activitati. Activitatile erau extra-scolare sau ne jucam in fata blocului.

Ce intelegi prin activitati?

| iKlouD1 a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa spui, prin activitati in scoala. Daca te referi la activitati interscolare, incearca un curs de specialitate intr-un domeniu ce te intereseaza pe tine. In scoala ca activitati nu stiu ce sa spun, la mine la scoala orice activitate a fost, trebuia semnata de directoare. Incearca si voluntariatul. Mult succes!