| Asiral95 a întrebat:

Cum vi se pare saptamana altfel, ce activitati ati facut la scoala?

4 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Foarte plictisitoare saptamna crying
De fapt primele 3 zile, in afara de evadarile din curtea scolii la o bere big grin

| Euletitia a răspuns:

Buna! Am facut multa pregatire pentru BAC< fiind clasa a 12-a, si chiar mi-a fost utila aceasta saptamna.

| Andya a răspuns:

Sincer e cam plictisitoare.Dar am fost la centrul de nevazatori si a fost superb love struck. Plus ca au fost muuuulte excursii happy

| BloodyThoughts a răspuns:

Mie îmi place săptămâna altfel.
Luni am fost la Fabrica De Ciocolata Kandia Dulce.
Marţi am făcut activităţi sportive în sala de sport.
Miercuri am jucat jocuri.
Joi am fost la Biblioteca Gheorghe Şincai..am văzut nişte filme foarte frumoase.
Şi mâine mergem undeva..cred că intr-un parc.