| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Voi ce activitati ati facut in saptamana scoala altfel?
Va placut?

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Am stat acasa si am invatat pentru bac.

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am udat fetele pe coridor ca le era cald de la atata barfit intre ele

| Drimmero a răspuns:

Mai exista ''Scoala altfel''?

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Cu precădere...

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Cei drept cam ai dreptate si tu la mine la scoala nu prea am vazut copii sa participe la vreo activitate sau asa nici la mine in clasa nu am facut cine stie ce unii colegi de la mine nu au venit toata saptamana eram vreo 10, 11, 12 cam asa chiar mai putini.
Luni am stat acasa, am auzit ca oricum nu vine nimeni ca majoritatea colegilor sunt plecati intr-un banchet si n-a mai fost nimeni trebuia sa vina 5 copii atunci dar n-au vrut sa vina si nici eu n-am vrut n-ar fi avut rost, as fi fost degeaba.
Marti am stat doar 2 ore am vorbit cu diriginta si am mai facut un test de cultura generala unde eram grupati pe echipe.
Miercuri n-am stat nici macar o ora vreo 10 de minute nu mai erau multi in scoala eram putin si am plecat acasa ca nu mai venea nimeni sa stea cu noi.
Joi am stat 2 ore si am jucat jocuri.
Vineri acasa.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Trebuia sa va dea vacanta din prima, ce atata abureala cu 'saptamana altfel' eu nu inteleg, si asa nu se face nimic acolo, mai mult te streseaza sa te duci acolo. Mai bine dadeau vacanta si se termina tot balamucul.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Cam asa e dar totusi nu stai mult la scoala doar o ora 2 3 si nici nu e mare presiune ca nu se dau note, teste sau teme.
Daca vezi ca nu e nimeni in clasa si nu vine un prof curand poti pleca acasa direct.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai se pune chiar daca eu nu am avut?
A... am stat numai pana pe la 4 laughing

| RainmakerX a răspuns:

Am stat acasa. A fost super happy

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

happy Minunat! Dacă ştiam că stai acasă, te chemam la colorat.

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Stai cam departe =]]

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu contează, te luam eu să colorezi. rolling on the floor

| R0R0 a răspuns:

Am stat acasa.

| Idkidk a răspuns:

Am colorat, am mers pe la muzeu, în parc, am stat degeaba. rolling on the floor

| deeeaqq a răspuns:

Luni & Marţi - Excursie.
Miercuri - Am mers la Boromir, Jandarmerie şi film.
Joi & Vineri - Acasă.

Da, foarte fain. Se putea şi mai naşpa.

| ShaOfHatred a răspuns:

Home + LoL results diamond here i come

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAaaaaaaaaaaaaaa! Da schimba-ti avatarul!

| iwanttodestroytheworld a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta ma gandeam si eu, atunci cand am raspuns la intrebare eram lihnita. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru iwanttodestroytheworld):

laughing mai lipsea unul cu o doza de cola la avatar...

| MistretulPufos a răspuns:

N-am fost la scoalawinking barosan

| TheWomanCat a răspuns:

Eu am stat acasă.Am fost doar la Târgul de Primăvara si mi-a plăcut.winking

| Doarunaltutilizator explică (pentru TheWomanCat):

Buna.
Nu te-am mai vazut demult pe TPU, de ce ai lipsit atat?

| TheWomanCat a răspuns:

Daca citești ultima mea intrebare vei afla.winking

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Eu am participat la o activitate numita ''Stai acasa si uita-te la filme''.

| Doarunaltutilizator explică (pentru iwanttodestroytheworld):

De ar fi o activitate de asta in fiecare zi. laughing)

| MysteriousCat a răspuns:

Luni-pizza
Marti-Targul de Primavara(preferatul meu)
Miercuri-Film(Batman vs Superman 3D)
Joi-Concursurile sportive
Vineri-Biserica

P.S:Nu imi mai da funda mereu, te rog! happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru MysteriousCat):

Chiar tie m-am gandit sa iti dau funda dar din moment ce ai zis sa nu iti mai dau funda, am dat-o altcuiva.
happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru MysteriousCat):

Cum a fost filmul?

| MysteriousCat a răspuns:

Am pierdut degeaba 2 ore din viata. straight face laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru MysteriousCat):

Sa inteleg ca nu ti-a placut.
Ma si miram sa ii placa unei fete un film cu super eroi din desene animate.
hee hee

| MysteriousCat a răspuns:

Atat de adevarat!

| Chamelon a răspuns:

Luni:Voluntariat
Marti:Voluntariat
Miercuri:Meci de fotbal
Joi:Meci de baschet
Vineri:Am fost bolnavwinking

| Iʟʟᴜsɪᴏɴ a răspuns:

Am stat acasă.