| pinkvampire a întrebat:

Am un "proiect" pentru scoala si trebuie sa ma costumez astfel incat sa reprezint o anumita tara. Aveti idee cu ce as putea sa ma imbrac? Dau FUNDA pentru cel mai creativ raspuns!

5 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns:

Franta-bereta,tricou alb in dungi negre si negre,balerini,fusta/pantaloni monocromi(preferabil negru). Eventual un make-up de mim, cu ruj rosu

Italia-rochie alba, sandale gladiator negre, par impletit

Spania-rochita cu volanase(preferabil rosie cu negru) si eventai asortat

Rusia-o haina gri si o caciula pe stilul lor

China-o rochie neagra pe corp(preferabil cu guler inalt si fara maneci), ciorapi uni cu model intr-o parte(dragon/flacari/etc)

| Pikaciuuu a răspuns:

De exemplu
Italia: Blugi verzi un tricou alb thinking si ceva la gat cu o cordeluta rosie thinking se poate aplica si la franta thinking sau daca ai Tricou cu Marea Britaniewinking smug E perfect thinking

| Alsodrfegnha a răspuns:

Eu zic sa iti pui un cearceaf alb pe tine pe care sa aplici o mare bulina rosie si reprezinti astfel Japonia cu mirobolantul ei steagbatting eyelashes

| Buza021 a răspuns:

Jamaica clar, verde cu galben, haine lejere obligatoriu, optional bagi si un joint in bot si amin, sa nu uiti de atitudinea degajata, daca o sa fie cineva care te intreaba ce tara reprezinti inseamna ca e nevazator.Bafta...

| maimutica29 a răspuns:

Buna pinkvampire uite de exemplu poti alege China poti imbraca un tricou alb si daca nu are sai faci forma steagului cu o pensula. Sau sa te imbraci ca un anumit conducator din tara respectiva. Aici e o treaba de imaginatielaughing.