| iuandfto a întrebat:

Am o problema. N-am nici o idee cum sa ma imbrac la scoala. Voi aveti?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cu haine.

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei o bluza neagraa cu o vesta alba sau de alta culoare. Ai putea sa-ti iei o camsa moderna cu un sacou sau cu un pulover decoltat. O bluza colorata cu o vesta de blana si o pereche de panaloni mai largi si cu o perge de cizme. Un pulover mai gors cu o pereche de blugi negri. O camasa alba cu o funsta neagra si cu cizme lugi.

funda?

| KiddaBăă a răspuns:

Cu pielea pe dos. Îmbracă.te cât mai comod posibil :)
http://www.casualwear.ro/index.html

| corinusdeplus a răspuns:

In ce te simti tu bine! Nu trebuie sa-ti pese prea mult de parerea celorlati.Cine te place, te place si te accepta oricum.

| denisuk12 a răspuns:

In costumu lu Eva!

| Stefan_Doru_1991 a răspuns:

Sau in costum de baie daca nu iti este frig big grin

| AlexCr94 a răspuns:

Cu grija !