| robert232 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune si mie unde pot gasi meditator de englez din Timisoara care merge la sat si cat costa am nevoie pentru ca vreau sa invat bine engleza nu ca nu ma pricep de fapt imi place si in plus taicamio ma obliga sa fac meditati ori la engleza ori la matematica mai bine prefer engleza

1 răspuns:
| georgianageo2010 a răspuns:

Este o tabăra de engleză dacă te interesează cu 2 ore de engleză pe zi undeva lângă Brașov cu un tur al orașului cu intrare la aquapark mâncare si cazare.