| CatalinPTM a întrebat:

La ce profil sa dau? Imi place: sportul, biologia, geografia, matematica ( de fapt nu-mi place, dar ma pricep si o invat din obligatie ), romana ( ma pricep cat de cat ), tehnologica, engleza ( chiar imi place, o invat din placere si ma pricep chiar destul de bine ), informatica si cam atat.
Restu' nu-mi plac: franceza, istorie, latina, chimie, fizica etc.
Deci la ce profil sa dau?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Stiinte sociale.

| DemonSoul a răspuns:

Te poti duce pe sport..deoarece pe langa problele care le vei tot da pana te saturi de ele, mai inveti si teorie, care e legata de muschi, oase, ligamente, respiratie..intelegei tu, iar toate astea au legatura cu biologia happy sauuu...mai poti da pe Engleza in caz ca vrei sa pleci intr-o tara straina si sa te stabilesti acolo si nu in ultimu rand Tehnologia..care in viitor v-a avea un cuvant foarte puternic de spus asupra societatiiwinking plus ca Tehnologia merge foarte bine cu Engleza :p( totul e in engleza acolo )... sper ca ai inteles ce ti-am zis.

Succes