| GulDan a întrebat:

Cum sa invat engleza? vreau ca in vacanta sa invat foarte bine engleza.Se poate sa invat online? Ca n-am chef sa dau bani pe carti sau meditati.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| deutza00 a răspuns:

Poti invata si online, in primul rand invata multe cuvinte in limba engleza, iar apoi incepi cu timpurile, pentru ca daca stii timpurile iti va veni mult mia usor sa invet si restul gramaticii
Bafta!
P.S. eu am invatat multe cuvinte jucand jocuriwinking

| BiuL a răspuns:

Eu am invatat-o din jocuri pc, desene, filme cand eram mai mica apoi la scoala...

| cosmzx a răspuns:

Cumpara o carte

| kmyangel a răspuns:

Http://limba-engleza-rapid.blogspot.com este un site foarte bun pentru invatat limba engleza online deoarece are lectii de vocabular impartit pe diferite domenii, la fiecare cuvant vei gasi pronuntia in engleza si de asemenea are lectii de gramatica bine explicate. Sper sa-ti fie de folos!

| deea258 a răspuns:

Daca nu ai chef sa dau bani pe carti sau pe meditatii nu poti invata bine.

| Manasescu_Alin_1992 a răspuns:

Inregistreaza-te acum GRATUIT si CASTIGA BANI ---> http://www.vivasms.ro/h/6a1723ec11

| GulDan explică (pentru Manasescu_Alin_1992):

E pierdere de timp si eu am incercat sa aduc oameni dar na..ca sa fie profitabil trebuie sa strangi peste 15-20 de referali.