| QueenOfWeed a întrebat:

In septembrie incep clasa a XII-a si ma gandesc de dacă timp unde vreau sa merg la facultate, am o latură artistică foarte bine dezvoltată asa ca m-am hotarat sa merg la două facultăți, mai precis, Arhitectura si UNArte si sunt foarte sigura ca ma voi descurca.
Intrebarea mea este, la UNArte, departamentul moda, care este nota minima in bac si ce trebuie sa conțină portofoliul meu pentru admitere?
Va multumesc foarte mult.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este practic imposibil sa faci 2 facultati de zi, in acelasi timp,
dar probabil ca esti copilas si habar nu ai cum functioneaza o facultate.

| Mayar a răspuns:

Tu te duci la ceva facultate doi lal eu de arhitectura?! La arhitectura daca vrei sa o faci ca lumea, la o facultate ca lumea, crede-ma ca nu ai timp nici sa dormi, daramite sa mai mergi la inca una!
Probabil ca ai uitat sa mentionezi si tara in care esti. Daca esti in Romania, inseamna ca habar n-ai de ce zici raised eyebrows