| sutcliff a întrebat:

Imi cer scuze ca pun intrebarea asta aici insa sunt disperata și alt site n-am gasit.Imi puteti recomanda facultati care au a doua sesiune in Septembrie? (Cu sau fara admitere si ce presupune)Am picat admiterea si nu stiu CE sa FAC...nota mea la bac a fost 6.73 ca rog mult sa ma ajutati.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate facultatile au sesiune in septembrie daca au locuri libere, asa ca te interesezi la facultatile care te intereseaza