| SilviutaPisicuta1 a întrebat:

Stiti cumva niste moduri in care sa imi vopsesc rolele? Sunt negre, si le-ar prinde bine putina culoare. Oare pot sa le vopsesc cu tempera si gata? Daca nu de ce? Si alte modalitati vreau. Dar sa fie usoare. FUNA!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poţi să le vopseşti, desigur, dar nici chiar cu tempera.hee hee
Există diferite vopsele şi spay-uri în magazine de specialitate. Consultă-te cu cei de acolo! Îţi vor recomanda ceva potrivit pentru nevoile tale şi buget.