| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma vopsesc si nu-mi place culoare iar apoi vreau sa mi-o schimb in alta nuanta mai prinde culoarea?big grin

Răspuns Câştigător
| totata a răspuns:

Eus tiam ca e bine sa stai cel putin doua saptamani din 2 motuve:1 pentru ca in mod normal vopsirea se face pe parul murdar si daca te vopsesti o data clar te speli pe cap si ai parul curat si risti sa nu iti prinda vopseaua si 2 pentru ca parul se poate deteriora mmult mai usor daca imediat bagi alta vopsea. cer scuze daca gresesc mie asa mi-a zis tipa care ma tundehappy

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

happy

| Chocolate a răspuns:

Da

| kllass a răspuns:

Nu ai nevoie de nici o schimbare.Esti super draguta si asa.Scuze de primul raspuns... dar dupa doua sticle de vin ...totul e deformat.laughing

| kllass a răspuns:

Sorry la toata lumea.Acum(tirziu )imi dau seama ca nu trebuie sa raspund cind beau.Am mai raspuns la vreo trei intrebari tot asa aiurea. De fapt Bachus a raspuns in locul meu.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@taly-iubire mica, cine te supara? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@taly-hmmm...sotul zici? Lasa ca vii tu acasa, iti dau eu sot tie. laughing