| Angel_4263 a întrebat:

Sunt la Liceul de Coregrafie. Maine am examen si am emotii. Trebuie sa fac exercitiile de balet in fata unei comisii. Ce as putea sa fac ca sa nu mai am asa mari emotii si sa am incredere in mine? Funda + Vot.

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Spune`ţi în gând înainte de spectacol: "Eu sunt cerul şi nimic nu mă poate atinge. Sunt de neoprit."
Crede`mă, it works.

1 răspuns:
| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Pai eu am avut un astfel de examen si desigur, ca orice om, am avut si eu emotii.Dar mi-au disparut curand.