| MissIoana2002 a întrebat:

Sunt la sfarsitul clasei a-4-a si m-am inscris la "Doamna Stanca"Dar trebuie sa dau examen si am mari emotii eu de obicei gandesc negativ si nu am incredere in mine. Spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Kindskopfe a răspuns:

Scrii foarte bine pentru o eleva de clasa a 4a, sunt altii care la 20 de ani, iti vine sa ii bati cu tastatura in cap, apreciez asta la tine.

Iti recomand sa fii calma, sa te pregatesti singura, si sa fi sigura pe situatie. Trebuie sa ai situatia sub control ca lucrurile sa mearga bine.

Fara putina sustinere, nu poti da un surplus de culoare lucrurilor, sper sa intelegi ce am spus, mult succes iti doresc! Asteptam un raspuns, sa ne spui ce ai facut! Bafta.

| MissIoana2002 explică (pentru Kindskopfe):

O sa va spun

| MissIoana2002 explică (pentru Kindskopfe):

Am spus ca va voi anunta! AM TRECUT! YAY

4 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Normal sa gandesti negativ! sa iti zici mereu ca totul va fi bine si treci cu bine de un asa zis "examen" ca ala e apa de ploaielaughing dar totusi fiecare cu temerile lui.

| Lupu_Valentina_1993 a răspuns:

Waw. daca de la clasa a4-a ai emotii mai incolo ce o sa faci?! Calma, nu invata in ultimele momente pentru ca o sa uiti tot, invata seara si de dimineata doar repeti si totul va fi bine, linistita, calma si cu sustinerea prietenilor o sa fie perfect!big grin