| pitica_2415 a întrebat:

Buna!:* unde a si putea in Bucuresti sa invat sa fac tatuaje permanente?:*mersi

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Pai daca ai talent la desenat du-te la un salon de tatuaje si spune-le celor de acolo poate te ajuta.

| MadRabbiT a răspuns:

Ferentari

| niNNu a răspuns:

Pt asta se face curs!

| tatuajebrasov a răspuns:

Se face curs in Craiova, da cursu te costa pe la 600 de euro si nu stiu cati isi permit,daca ai posibilitate fa o,dar ai putea sa ti achizitionezi aparatura inainte sa te apuci de curs si nu de la ei ca cam profita oamenii, sau ai putea sa incerci la niste saloane dar de preferat cei de acolo prefera sa lucreze cu cineva care a mai facut tatuaje dar poate ai noroc, mult succes

| pitica_2415 explică (pentru tatuajebrasov):

Pai ink n am 18 ani...la anul fac, si de cursuri stiam(bine stiam k se fac in mai multe orashe-fara Buc.) da nu stiu daca pot sa le fac pana la 18 ani...

| tatuajebrasov a răspuns (pentru pitica_2415):

Eu cred ca poti sa faci un curs de tatuaje pana la 18 ani numa ca dupa ce ai facut cursu ar fi bine sa cunosti pe cineva experimentat in domeniu de la care sa inveti ca la curs prea multe nu te invata doar notiuni de baza iar ca sa avansezi trebuie sa fii indrumata de cineva si sa practici binenteles