| onedirectionforever a întrebat:

Ce imi puteti spune despre riscurile tatuajelor semi-permanente? Vreau sa imi spuneti unde sunt in Bucuresti cele mai bune saloane de tatuaje si cat costa unul?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Deci am copiarit cu un ultra tatuatorlaughing sa-ti explic partea care voi nu o stiti riscuri exitsa daca ti le faci intr-un beci cu ace folosite de 100 de ori. dacal faci sa te uit sa desigileze acul. TATUAJE SEMI PERMANENTE NU EXISTA. tatuajele semipermaente se fac cu ace de ma mici dimensiuni maa tatuatorului trebuie sa fie impecabila sa nu intre prea adanc pigmenti se coloreaza daca acu e bagat un sfert dmilimentru mai adanc o sa ai un tatuaj cu pete in 2-3 ani deci fa-ti unu permanent ca e to aia daca faci semi permanent o sa trebuiasca sal acoperi sau laser si alte minuni

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Riscuri nu stiu
dar eu am sprancenele tatuate semi permanent i sunt foarte multumita

| DarkHS a răspuns:

Aici gasesti mai multe detalii :D http://www.gandul.info/......na-6773576
Sper ca te-am ajutat :*!
P.S. : Directioner, too :D

| DarkHS a răspuns:

Uite aici mai multe detalii : http://www.gandul.info/......na-6773576
Sper ca te-am ajutat :*!
P.S. : Directioner, too :D!