| trafficanta a întrebat:

vreau cat mai multe sfaturi...acum cateva zile am cunoscut un baiat destul de dragut si nu stiu km sa ii zic ca as vrea sa ne cunoastem mai bine voi ce ziceti? pe mess face to face la telefon prin mesaje etc si cum sa ii zic? mersi

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Incepe pe mess pentru ca o sa fie totul doar in calitate de amici este foarte importanta subtilitatea cand iti place de cineva iar acel cineva inca nu stie. daca il iei din prima mie imi place de tine s-ar simti aiurea si poate daca e un baiat simtit sa nu te raneasca nu ti-ar spune nici da nici nu si tu ti-ai face false sperante.Deci pe mess pentru inceput nu fi exagerata nu ii trimite mass peste mass ca o sa primesti ignore fii delicata, apoi vorbind te asigura ca va fi el care iti va cere numarul de tel, sau sa te invite la un suc daca frecventati aceleasi locuri fa in asa fel incat sa fii cu o prietena daca nu o sa para ca il urmaresti.Nu trebuie sa ii zici de la inceput ca il placi pe parcurs iar pe mess iti zic o chestie daca si el scrie ca tine ca pe mirc ok daca vezi ca scrie corect baiatul nu scrie cum scrii acum ca o sa te vada altfel

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Pai cum vrei tu numai spune-i ca o sa te inteleagawinking

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa-l lasi pe el sa faca primul pas. Daca te place, va prelua el initiativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi te avertizez sai spui ca il placi si daca simte acelasi lucru va casatoriti si faceti copii