| AlexandraAndreea1 a întrebat:

Vreau să mă înscriu la un concurs de fotografie cu tema "Pentru tine", dar sunt în pană de inspirație. Puteți să mă ajutați cu o idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee ar fi om-animal. sau doar animale.
poti face poza la vrabiute cand se joaca prin balti
asa : https://www.britishbirdlovers.co.uk/images/bird-baths/birds-bird-bath.jpg
Si daca esti din Bucuresti, cred ca stii ca in Herastrau sunt veverite, periculoase ce-i drept, dar sunt.
pozezi mana ta cu o nuca indreptata spre ucigase.
sau te poti orienta catre pisici si caini.astia zambesc ciudat la poze(dar mai greu cu pisicile).

iar alta idee, daca nimic nu-ti place din tot ce ai pozat, iesi prin parcuri si pe unde mai poti si fa poze la oameni.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

O mina intinsa catre obiectivul aparatului foto, in care sa fie ceva dragut, simpatic, o floare, o bijuterie, ceva care sa semnifice un dar pe care vrei sa il daruiesti celui ce se uita la fotografie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar poză sau o editezi cu ceva efecte?

| AlexandraAndreea1 explică (pentru anonim_4396):

Doar o poza, dar daca e nevoie o sa o editez putin. Doar niste corectii de culoare, contrast, luminozitate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandraAndreea1):

O idee ar fi om-animal. sau doar animale.
poti face poza la vrabiute cand se joaca prin balti
asa : https://www.britishbirdlovers.co.uk/images/bird-baths/birds-bird-bath.jpg
Si daca esti din Bucuresti, cred ca stii ca in Herastrau sunt veverite, periculoase ce-i drept, dar sunt.
pozezi mana ta cu o nuca indreptata spre ucigase.
sau te poti orienta catre pisici si caini.astia zambesc ciudat la poze(dar mai greu cu pisicile).

iar alta idee, daca nimic nu-ti place din tot ce ai pozat, iesi prin parcuri si pe unde mai poti si fa poze la oameni.