| lary1399 a întrebat:

FUNDA URGENT!
Hey prieteni TPU! Am nevoie urgent de ajutor! Vreau sa ma inscriu la un concurs cu desene si vreau sa fac ceva din quilling(adica doar din quilling lipit pe foaie alba) legat de primavara. Din nefericire, inscrierea se termina lunea viitoare(pe 10) si nu am timp sa lucrez foarte mult pentru ca am o olimpiada sambata asta(de 3 ore, pe 8 martie). N-as vrea sa fac ceva foarte complicat, dar nici foarte evident si simplu(cum ar fi o creanga inmugurita), dar timpul ma preseaza si sunt in pana de idei! Puteti sa-mi dati cateva idei, link-uri, site-uri sau orice altceva care sa ma ajute?
Va roooog! Cea mai mica idee e de ajutor, cea mai mica impresie despre ce e primavara e inspiratie!

1 răspuns:
| Antonyya a răspuns:

Mai multe poti gasi aici - http://www.toni-quilling.blogspot.com