| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu o idee in legatura cu o compunere despre o insula misterioasa.Acum chiar nu am inspiratie... Vreau doar o idee de la care as putea sa pornesc(ceva real) nu intreaga compunere.

Răspuns Câştigător
| xXxRadu a răspuns:

Pai ai putea incepe povestea cu o furtuna pe mare apoi cei care supravietuiesc sa ajunga pe o insula nemarcata pe harta sau ceva asemanator... Sper ca te-am ajutat macar putin. Bafta!

1 răspuns:
| Trippy a răspuns:

Ai ramas blocata singura pe o insula cu un baiat.Mai deparde stii ce urmeaza.