| Luca_Ilinca_1985 a întrebat:

Antonia(cântăreața)are un tatuaj cu fundița.Stiți cam cât de tare doare un tatuaj făcut in acel loc comparativ cu alte părți ale corpului?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Indiferent de loc, aici intervine limita de suportabilitate a fiecărui individ, un prag al durerii. În orice caz, la zonele sensibile (toate alea care sunt) percepția durerii estee mai acută.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Doare destul de mult fata dse unul facut pe brat.

| Paun_Andrei_2003 a răspuns:

Doare la fel de putin in fiecare partea a corpului, acum difera si de corpul tau. funda

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Paun_Andrei_2003):

Am auzit de la multi ca pe coaste si gat sunt cele mai dureroase