| ghibancostin a întrebat:

As dori sa stiu ce editura e mai potrivita pentru lansarea cartii unui debutant.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cea mai potrivita este o editura care publica carti de genul aceleia scrise de debutant.

mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa te pregatesti a colinda pe la mai multe edituri ca sa ti se publice o carte.Incearca sa publici fragmente din opera ta deocamdata in reviste literare.Asa se incepe.

| TheAce a răspuns:

Salut, iti scrie un autor. Ai dat rpea putine detalii, e foarte important sa stiu/stim ce ai scris ca sa te pot indruma. Daca imi lasi un mesaj am sa pot sa iti spun exact cam la ce sa te astepti.

| ghibancostin explică:

Este vorba despre o opera in proza de aproximativ 100 de pagini, de aventurain principal.