| Constantin78 a întrebat:

Buna ziua colegi, acum 20 de ani am pavat curtea cu piatra care una s-a crăpat în 2 iar în interiorul ei se afla imprimat un schelet de sarpe, peste( asa pare)sau altceva.Cu cine as putea legătura pentru a vedea despre ce este vorba? Piatra provine dintr-un râu din o pădure apropiata.Vă mulțumesc Si aștept răspunsuri.O zi frumoasa tuturor

1 răspuns:
| KronstadtResurrection a răspuns:

Cred că cei de la Institutul de Antropologie te pot ajuta. Ai aici adresa de mail: http://www.antropologia.ro/contact-us