| Piedone a întrebat:

Cam cât ar costa în România sa imi tatuez un antebraț si spate fata, stiu ca conteaza de timpul pe care îl pierde dar vreau sa știu asa in mare

Răspuns Câştigător
| youdummy a răspuns:

Depinde că fiecare salon își fixează ce prețuri cred ei, plus cât de complicat este modelul, ce fel de cerneală vrei (deși nu-i așa mare diferență de preț dacă vrei colorat în loc de negru). Cred că îți iau măcar 10-15 milioane, eu numai pentru un tatuaj la încheietură am dat 3 milioane.

3 răspunsuri:
| catalin1625 a răspuns:

Depinde de salon. Dar la ce ai descris, ar costa cel puțin vreo 900-1000 lei.

| CRISTINAMIA a răspuns:

Pe mine m-a costat cam vreo 15 milioane... asta fiind la un salon. Am înțeles că cei care lucrează pe cont propriu costă mai puțin, dar nu recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de calitate vrei