| pilu999 a întrebat:

Salut,cam cat ar costa un tatuaj pe antebrat lung cam de 10 cm (vreau sa imi tatuez o fraza in araba, incolor)

Răspuns Câştigător
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Uite...10 cm lungime inseamna 175 Ron.

6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Depinde de tarifele salonului respectiv..ai putea merge acolo sa le spui, doar asa ca sa te interesezi.

| darrio2007 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine incolor?

| pilu999 explică (pentru darrio2007):

Tatuaj normal fara culori (am vazut ca la unele saloane daca vrei poti sa iti tatuezi cuvinte, fraze etc. color) incolor=fara culoare

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Acuma depinde si de salon ca poti gasi si mai iefti si mai scump.

| Wøodenpints a răspuns:

De ce în arabă, româna nu-ți mai place?

| pilu999 explică:

*facut la un salon