| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima oara la teatru?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In fiecare zi cand ies din casa si vad lumea. Stii ce-i fain? Ca e pe moca, nu-ti taie nimeni bilete la intrare.

268 răspunsuri:
| MDLNA a răspuns:

Acum 2 ani si atunci am fost doar sa il vizitez cu colegii.
Nu sunt mandra de asta dar chiar nu am cum sa merg mai des.

| iChaz a răspuns:

He he. cand eram la liceu. happy Acum, ma rog de prieteni.da' astia nu vor sa mearga, si nu prea am chef sa ma duc de unul singur. Cel putin deocamdata.

| Alexurukay a răspuns:

Nici o data

| TeruoSan a răspuns:

An trecut :-D

| TboomOllie a răspuns:

Asearabig grin

| xBluO a răspuns:

Ultima oara. Am fost chiar la spectacolul meu, "Bolnavul inchipuit" la teatrul Nottara din Bucuresti pen 24 mai. Dar in afara de asta am fost acum cateva luni la "Clipe De Viata", la acelasi teatru. Daca aveti ocazia sa mergeti, va recomand amadoua piesele.

| UsernameUitat a răspuns:

Ultima oara am fost in aprilie, am prezentat o piesa la teatrul german de stat din timisoara si urmeaza sa merg sambata la piesa Prima Iubire tot la Teatrul German de Stat din Timisoara...joaca un prieten foarte bun

| UsernameUitat a răspuns:

Sambata,la Teatrul German de Stat Timisoara, piesa Prima Iubire, o piesa adaptata la viata actoriilor care sunt din generatii diferite.o splendoare!

| georginika a răspuns:

Ultima data cand am fost la teatru cred ca a fost in martie la "Inima de boxer", care apropo este o piesa execelenta! Merita vazuta!

| CautNume a răspuns:

Eu nu am fostlaughing si acum pe bune nu as vreatongue in schimb decat sa va pierdeti timpul pe la teatru mai bine ati merge ca mine la film 3Dbig grinbig grinbig grin

| aliceinchains a răspuns:

Bună, sonya. Ultima dată fusei acum vreo lună, cred, în Ploiești. Ce m-a surprins plăcut a fost că era plin atunci. Foarte frumos.happy

| Anonim69 a răspuns:

Acum vreo 2 luni, a fost genial, dar din pacate din ce in ce mai putini tineri merg la teatru. Felicitari celor care isi fac timp pentru ceva de calitate.

| StarDust a răspuns:

Trist pentru mine. in clasa a 11 a cu diriga la teatru evreiesc. eu m-as mai duce. timp sa zic ca am. chefu vine greu plus ca singur nu prea as merge laughing)

| Pepper9 a răspuns:

La sfarsitul lui aprilie, la Romeo si Julieta.

| Ea a răspuns:

Eu, sincer, aveam 5 ani ultima data cand am fost la teatru. Tin minte ca eram in grupa mare si am vazut "Fata babei si fata mosului". Nu prea m-a atras. Prefer sa vad un film bun acasa, sau sa citesc un roman captivant. big grin

| Alex0194 a răspuns:

In primavara sau pe la sfarsitul iernii cand Claudiu Bleontz a jucat Richard al 3-lea. O reprezentatie extraordinara.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In 28.04 2011.Am fost la "Descult in parc". Frumos! Mi-a placut. Apropo! Exista si film. L-am dat jos de pe net.

| PetreConstanta a răspuns:

Eram mica

| Chrysk2 a răspuns:

Cred ca pe la 6-8 ani am stat pana la sfarsit,de atunci nu am rezistat deloc,mai bine ma duc la un film...
Sincer,nu imi plac actorii nostri de teatru chiar si de filme (artistice, comedii etc) happy sunt de-a dreptul penibili cum joaca.
Filmele noastre bune sunt cele vechi acum doar telenovele stim care sunt de ras, adica ce poti invata din ele+joaca teribil happy e pacat

| Bog15 a răspuns:

Acum o luna, si mai merg sambata big grin

| PinkDea a răspuns:

Intrebarea pentru mine suna cam asa : Ai fost vreo data la teatru?
Raspuns : Nu, nu am fost in viata mea deoarece nu exista nici un teatru in Nasaud :-s

| BOOBZen a răspuns:

Ieri de 1 iunie

| МŶĶÁŶ a răspuns:

De la 5 ani n-am mai mers

| EleM a răspuns:

Cu 2 luni in urma.

| PredatoR a răspuns:

Acum vreo 7-8 ani... pe la 10-9 anilaughing
Si nici nu am de gand sa ma duc prea curandlaughing

| Florin a răspuns:

Sincer,acum 2 ani, in clasa a III-a.De atunci, merg in parc.

| FloriiDirectioner a răspuns:

Acum un an si cred ca voi merge saptamana viitoarerolling on the floor

| DaddySGirl a răspuns:

Am uitat de cand nu am mai privit scena, si regret! Oricum, e vina mea pentru ca nu-mi fac timp si pentru asta.Cine are timp si vrea sa se relaxeze,sa rada,sa planga,sa traiasca emotiile celor de pe scena(pentru ca totul e pe viu,direct,nu ca intr-un film ale carui scene se repeta de sute de ori si sunt selectate doar cele bune), sa se simta spontan si sa uite de necazuri, sa se duca!

| BoOboO_8282 a răspuns:

Am fost intr-o duminica, la O noapte furtunoasa.

| anonimus20 a răspuns:

Acum o luna si cateva zile!