| Digital112 a întrebat:

Care a fost primul oul sau gaina? funda pentru cel mai amuzant raspuns

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Avicola, man!

| Muflă a răspuns:

@Thoya: găina se transformă în cocoș!? asdfgfdjhkgjhsg CE TARE! 1! 1! 1!

| andrei95 a răspuns:

Dinozaurul...laughing)
nu se stie dupa parerea mea... daca a fost gaina cum a aparut ea si daca a fost oul cine l-a facut? intrebare fara raspuns dupa parerea mea

| hax0r a răspuns:

Din punct de vedere biogic oul a fost primul. o reptila din familia galinacelor a facut intr-o zi un ou iar din acel ou a iesit bastardul mutant pe care noi azi il numim gaina. sper sa nu te amuze sper sa iti scrasnesti dintii si sa te zgarii pe fata de furie.

| Sconcsiş a răspuns:

Cocosul... El avea si gaina si ou... chiar 2

| Biank_7620 a răspuns:

Snitalele de pui laughing

| anDa a răspuns:

Oul a iesit din gaina, gaina a iesit din ou. Dar cocosul de unde a iesit? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaina, fiindca oul iese din popou gainii.deci nu poate sa fie oullaughing

| Fan7a a răspuns:

Oul->Gaina->Cocosul->Oul => Ciclul vietii deci primul ou se pare ca omul la inventatlaughing ma-ntreb daca a iesit din fundul omuluilaughing

| AdelaPopescu a răspuns:

Laba gastii laughing

| cornelia_9446 a răspuns:

Oul pentru ca daca n-ar fi el gaina nu ar fi fostlaughing
Sau,. gaina ca daca n-ar fi a nu gaina oul nu ar fi fostlaughing
offlaughing
sau nu stiulaughing

| Lexya_8812 a răspuns:

Gaina iese din ou si oul din gaina laughing

dar logic gaina a aparut prima pentru ca ea se trage din alte animale big grin

| manolache_1097 a răspuns:

Si gaina si oul
crd ca e gaina
ca gaina a iesit din eprubeta si oul din gaina