| madalina_9576 a întrebat:

Daca te tine~spune-mi cine a iesit primul, oul sau gaina?~amuzant~vreau cat mai multe raspunsuri~pup

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ๓ยเ a răspuns:

Tu
mancati-as lungimea acestui subiect

| Malvina24 a răspuns:

S-a mai discutat acest subiect.Si oamenii de stiinta au studiat acest lucru. Daca cauti pe google o sa gasesti cu siguranta.Eu iti doresc o zi frumoasa!

| SpyDeck a răspuns:

Nu stie nimeni, nici macar oamenii de stiinta nu stiu asta. Funda?

| shanela a răspuns:

Gaina.dilema e rezolvAta de multrolling on the floor

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Prima a fost omletalaughing

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Cocoshuu`...cocoshu` a iesit din gaina :> cu un ou in cioc :>

Uite cateva bancuri ca vad ca iti arde de glume:))

Soldati de elita la inspectie. Vine generalul, il vede pe unul cu camasa descheiata. Ii da una peste fata si il intreaba:
-Te-a durut?
-Nu, sa traiti!
-De ce?
-Pentru ca sunt soldat de elita!
Generalul merge mai departe si ajunge la unul cu un nasture lipsa. Ii "tranteste" si acestuia o palma si-l intreaba acelasi lucru:
-Te-a durut?
-Nu, sa traiti!
-De ce?
-Pentru ca sunt soldat de elita!
Ii inspecteaza generalul pe toti pana cand da de unul cu "aia" sculata, iesindu-i din pantaloni. Generalul se apropie si o loveste cu sete. Apoi il intreaba pe soldat:
-Te-a durut?
-Nu, sa traiti!
-De ce?
-Pentru ca-i a colegului din spate

-Chelner, puiul pe care tocmai mi l-ai adus nu e bine prajit!
-Dar cum ati dedus asta, domnule? Nici macar nu ati gustat.
-Imi mananca salata!

La farmacie:
Pacient -supozitorele pe care le-am luat ieri nu sunt bune.
Pai de ce?
M-am iritat la limba

Inainte de vacanta invatatoarea ii intreaba pe copii:
- Copii stiti si voi ca in vacanta asta si cu ajutorul parintilor vostri ne va fi zugravita clasa. Poate aveti si ceva idei, sunt curioasa sa le aud.
Ionela: Eu as vrea sa fie roz de jos pana sus si cu perdele violet.
Ancuta: Mie mi-ar placea cu peretii bleu si ferestre albastre.
Bula tot cu mainile pe sus: - Eu, eu d-na invatatoare.
- Bula ai grija ca la director ajungi, stii asta, da?
Bula: Eu m-am gandit ca noi mai alergam prin clasa, mai atingem peretii asa ca un maro ar fi perfect, de la jumatate in sus un crem ca sa fie mai luminoasa, iar la jumatate ii f***m o dunga.
Ajunge Bula la director si este pus sa-si povesteasca ideile: Maro, crem, si la jumatate o dunga.
Directorul: Si cu tavanul cum p*** mea facem?

2 Blonde intr-un lift la care una dintre ele spune:
-Vai draga, ce nesimtiti sunt unii, fac dragoste in lift si miroase a sperma. La care cealalta:
-Ce draga, nu am voie sa ragai?!

Mai multe bancuri: http://www.mioritice.com/banc/7394/#ixzz3nAK1cw2o

Doua muste stau pe un c...t. Una se baseste ingrozitor! Cealalta (scarbita extrem)
- Haide draga, chiar asa, la masa?!

Doua blonde stateau de vorba; una dintre ele o intreaba pe cealalta:
- Draga, tu cand faci dragoste, vorbesti cu sotul tau?
- Da, daca ma suna!

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Dainozaurul, animlele au evoluat.

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Dar pe tine te tine,
einstein?

| crissdulcik a răspuns:

Cocosullaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ieşit oul din curul tău fat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele gaina face oul si din ou iese un pui de gaina

| BìbììliciOus a răspuns:

Mai, prima data a aparut cocosul iar din coasta lui a creeat gaina.