| Pure.Sunshine a întrebat:

Care este filmul la care ai plans cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Eu plâng la aproape toate filmele drame sau romantice rolling on the floor. Daaaar îmi amintesc cele care m-au impresionat mult:
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Wicker Park
City of Angels
A Walk to Remember
The Notebook
Titanic (când eram micuţă)
Ţi le recomand pe toate. Iar Eternal Sunshine of the Spotless Mind te lasă speechless...genial.

28 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E greu de spus. De obicei traiesc o clipa, emotii si apoi merg mai departe. Nu imi amintesc. Au fost mai multe filme la care am plans. De obicei la cele care anunta un destin nedrept, chestii care nu ar fi trebuit sa se intample, tragedii.

| medex3 a răspuns:

A walk to remember.Pentru ca iubirea ca intre cei doi. nu vezi decat in povesti. O adevarata pasiune si tristete. E singurul film in care am plans pana cand nu am mai putut.TOata lumea se uita la mine de parca"Asta inca viseaza"si inca visez la o iubire ca aceea love struck

| Firefly a răspuns:

Nu am plans niciodata la un film.
Totusi m-a sensibilizat The girl next door(2007)

| Klara a răspuns:

Lista lui Schindler a scos la iveala evreica plangacioasa din mine. Si culmea ca de fiecare data cand il vad bocesc. Finalul e absolut impresionant, sa-i vezi cum se intreapta catre o noua lume (pe fundal auzindu-se Yerushalaim Shel Zachav) iar la sfarsit ii vedem pe aceiasi evrei trecuti prin atatea si atatea, venind la mormantul lui Schindler care practic le-a salvat viata. E absolut impresionant. De altfel, filmu e o capodopera.

A, si mi-a venit sa plang si la Avatar, cand a murit Jake sad M-am ofticat ca s-a terminat asa.

| Vero1996 a răspuns:

A walk to remember :X am plans 20 de minute nu mai putean... mi'au dat sh muciirolling on the floor

| NinaY a răspuns:

Cel mai mult? Prison Breakhee hee stiu ca e film serial dar la el am plans cam...nu stiu, gen 3 ore. Nu exagerez, plang extrem de mult!

| adi4ever a răspuns:

La This Is It cu Michael Jackson nu pot spune ca am plans dar am avut lacrimi ca mi-am dat seama ce om a pierdut planeta si ca muzica pop a murit o data cu el.Ca el nu va mai fi nimeni

| madia a răspuns:

My sister's keeper

| deyutzyk97 a răspuns:

Filmele romantice si cele de drama sunt mai triste la alea ai de plans dar filmul la care am plans cel mai mult sunt telenovelele intodeauna ii impiedica pe cei doi indragostiti sa nu fie impreuna este foarte incitant...

| L a răspuns:

A walk to remember, povestea este una emotionanta.`

| airlove a răspuns:

A Walk To Remeber si HATIKO... sunt cele mai "plingarete"!

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Titanic si A walk to remember!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii mei elefantii-indian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Henry poole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desene: Lion King si cel cu dinozauri (cand eram mica)
Filme?: cele indiene, se uita matusa mea la ele si plangea iar eu eram micuta, plangeam dar nu intelegeam nimic laughing
La Titanic bineinteles si la The Pursuit of Happyness sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember categoric:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The ultimate gift. Ti-l recomand cu placere:X.

| max_4494 a răspuns:

Brave hart

| Kaname a răspuns:

La filme nu se plange happy eu nu plang nici la intamplarile triste reale dar la cele inventate...ma apuca si rasul la ele (la unele)

| Ralucarrie a răspuns:

A walk to remember si filmul indian Kal ho naa ho(cam asa ceva)...

| D[:x] a răspuns:

Cu siguranta... Titanic:X

| cslx a răspuns:

Prima data cand am patit si eu asta, adica sa plang. mai bine spus, cateva lacrimi, nu plans. "Singuraticul" (un film turcesc ce a fost saptamana aceasta pe kanal d)

| Andra_9758 a răspuns:

Taken :X

| bb_7189 a răspuns:

Am plans la multisoare, dar cel mai mult la "if only" crying:X:X. superb filmul, e destul de vechi dar e genial. Imi amintesc ca am bocit de la jumatatea filmului pana la sfarsit.

| proffessor a răspuns:

A walk to remembercrying

| yonnutz17 a răspuns:

Titanic aveam 6 anilaughinglaughing

| raoulalexis a răspuns:

Crusoe

| LiLi_7106 a răspuns:

King kong