| Spufff :x a întrebat:

Care a fost filmul la care ati plans?big grin

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu plang la multe filme, am o capacitate mare de a ma pune in pielea personajelor, (empatie), chiar daca nu vreau! Mie imi dau lacrimile si cand aud imnul Romaniei, intr-o competitie sportiva!

| marrr a răspuns:

Titanic, A walk to remember, O iubire de neuitat, Viforul Alb.si la mai multe, dar la anumite fazetongue In general plang cand vad un film care ma emotioneaza pentru ca ajung mereu in pielea personajelor si simt sentimentele lor.Mai era un film cu niste catei, insa am uitat cum se chemalaughing

| marrr a răspuns:

A walk to remember, Titanic, Viforul Alb, O iubire de neuitat.

| Rukhsandra a răspuns:

Titanic rolling on the floor

| Marii a răspuns:

N-am plans niciodata la vreun film. happy

| Puf a răspuns:

Walk to remember =p~ primul film la care am plansblushing

| Alisa a răspuns:

Lumina ochilor mei, Totul despre dragoste, Dragostea nu-i un joc, Close to you, si la alte filme dar doar la anumite faze.

| unione a răspuns:

''Marea Mahmureala''

| Anduciu a răspuns:

E. T.laughingDesi asta s-a intamplat cu ceva timp in urmabig grin

| loundy a răspuns:

Pay it forwardcrying. Superb filmul dar se termina tragicsad

| simona_6231 a răspuns:

Titanic si prieteni mei elefanti...imi amintesc ca de nu am plans la prieteni mei elefanti destraight facelaughing.

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Poi...io`s mai sensibila plang din orice
Am plans cand a fost operat gigi dumbrava din inima de rrom si la mai multe:pwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul vietii mele ma face sa plang uneori, cred ca o intrebare adaptata pentru mine ar fi : " Care a fost filmul la care ati tipat ", Raspuns : Am tipat la toate filmele horror vazute pana acum laughing.

| alina_5155 a răspuns:

Pai... Titanic, twilightblushing, lacrimi de iubire, iubire interzisa si cama tat big grin