| bxxt a întrebat:

Care a fost filmul la care ati plans?(sau la care ati plans cel mai mult?)

22 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Eu nu am plans niciodata la vreun film thinking No, really!

| AshuraElric a răspuns:

Eram mica si ma uitam la Titanic...nu am plans la scena în care vaporul se scufunda si oamenii cadeau ca mustele dupa el, dar cand s-a stins Jack (pe melodia lui Celin Dion)mi-au dat lacrimile (era personajul meu preferat, artistul)rolling on the floorîn rest nu am plans...am o scuza, atunci eram micarolling on the floor

| Alisa a răspuns:

Lumina ochilor mei, un film indian.

| Meh a răspuns:

Pai nu am plans, dar eram pe aproape sa plang la filmul Armageddon.

| alexutsuuu a răspuns:

Lassie. a fost super am plans o juma d ora nu m-am putut opri.

| SelluMarrie a răspuns:

Hutchiko a dog's story love struck The last songlove struck

| DarkRose a răspuns:

Titanic, A Walk To Remember si Letters to Juliet. Byeeeeee tongue

| StreetDancer a răspuns:

Hatchi. merita filmul love struck sau a walk to remember love struck

| NaTii_1332 a răspuns:

Ultimul Film la care am plans : Shutter Island
Filme la care am plans cel mai mult : Hackico A Dog Story, The Notebook

| Teddy_6725 a răspuns:

Am plans la.prietenii mei elefanti cand a murit elefantelul.la marley and me cand a murit marley...si la a walk to remember cand a murit ea...happy

| Eunyce a răspuns:

Buna.

Filmul la care am plans cel mai mult, este Love story.

Superba atat povestea cat si actorii.

happy

| bxxt explică:

Nup. rolling on the floor acum vb de filme triste. o sa pun si o intrebare in care o sa cer comedii.

| leafboy a răspuns:

Ala cu manelisti cu sorinel. Si in ziua de azi mai plang.

| laurash_9338 a răspuns:

Mai aveam putin si plangeam la Hackico A Dog Story.

| thegirl12 a răspuns:

Hackico A Dog Story am plans tot filmul si eram si cu matusamea in camera si ma chinuiam sa nu se auda ca adormise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 5 minute am plans la "Felon".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasul cu lacrimi se pune? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am plans la ME AND MARLEY cand a murit Marley.In rest nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Harry Potter and The Half Blood Princelaughing. Atunci cand a murit Dumbledore. Pur si simplu simteam ca mor de nervi, asa ca am inceput sa plangbig grin!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai sunt foarte sensibila si plang la toate filmele crying(
chiar daca are un sfarsit fericit sau trist tot plang
sunt foarte sensibila la filme asta e nai ce sa-i faci crying

| sexycutza a răspuns:

Seven Pound

| mermaid a răspuns:

The Pursuit of Happyness si Seven Pounds