| Cristina1994c a întrebat:

Care este filmul la care ati plans cel mai mult? big grin funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic(filmul la care toate fetele plang) happy
Always only you(are o poveste impresionanta-l-am vazut si revazut de cateva ori-vezi snopsins-)
City of angels
Hackicho:A dog's tale
Pieta(duce cu gandul la Pieta lui Michelangelo)-merita vazut!
Autunum at New York
Schinderl's list (un film impresionant despre dramele suferite de evrei in perioada holocaustului si despre marinimia omeneasca)
Boy in striped pijamas(impresionant pana la lacrimi...)

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story (2009).

| Pricked a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am plans la niciun film

| MaliciousDeath a răspuns:

Oricat urasc sa recunosc asta, unul la care am plans a fost Mr.Nobody.Cred ca era de la soundtrack, sigur, soundtrack-ul a fost de vina.TvT

| Fernando9Torres a răspuns:

La asta...http://youtu.be/KaFJAOFdO-s
Nu-mi vine sa cred ca exista asemenea persoane...:((((

| SimonaSimona01 a răspuns:

Love Story si Hachiko - Povestea unui caine

| Osirius a răspuns:

Unul dintre ele ar fi Seven Pounds.

| Andreea625 a răspuns:

Titanic rolling on the floor Toti au plans la el

| Yp789 a răspuns:

DEsigur ca la Titanic

| BATjoc a răspuns:

Paranormal activity the marked ones
am plans cu jeturi la ce film de **** a facut straight face

| andreeaa2002 a răspuns:

Hachiko (e vorba despre un catel care l.a asteptat in gara pe stapanul său 11 ani, chiar daca ceilalti I.au spus ca a murit. Intr.un final stapanul se intoarce si traiesc fericiti.)acest film este inspirat din realitate di japonia.este singurul film la care am plans! FUNDA :*?