| AvalohAlyn a întrebat:

Câtă cultura generala aveți dobândită până acum? Spuneți așa într-un procent aproximativ.De unde o imbogatiti?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Cultura generală e atat de vasta încât nu se poate aproxima. Gândește-te dacă eu spun sa zicem 20% tu îmi spui o informație pe care nu o știu și atunci o sa incep sa cred ca nu mai e chiar 20%, ci ca a scăzut procentul happy. Nu se poate aproxima. Mereu va apărea ceva ce nu știm.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zic sincer nici la scoala nu am aflat prea multe
Si rutina zilnica nu e deloc apropiata de cultura fac numai practica. Mai discut una alta dar nu ma documentez din carti sau ceva
Parintii au cultura ca au mai multa scoala decat mine si mai stiu unele de la ei

| Goddessss a răspuns:

Depinde de subiect

| Alex08062018 a răspuns:

Eu îmi îmbogățesc cultura generală în cea mai mare parte de pe Internet. Cât despre câtă cultură generală am la activ, nu pot oferi un procent deoarece zilnic aflu lucruri noi!

| Marcus99 a răspuns:

De pe Internet

| Andrei226035 a răspuns:

De pe Internet